údržba záhrad

Nemáte čas na starostlivosť o svoju záhradu?

Neviete si s niečim poradiť?

Nebaví Vás to?

Máme pre Vás riešenie. A nie jedno :) Aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov, údržbu zelene sme pre Vás rozdelili na tieto základné úrovne:

♦        KOMPLEXNÁ starostlivosť - Vykonávame pre Vás všetky činnosti potrebné pre udržiavanie Vašej zelene v požadovanom stave.

♦        ODBORNÁ starostlivosť - Zabezpečujeme Vám len odborné zásahy (napr. chemické odburinenie/vertikutácia/prihnojovanie trávnatých plôch, odburinenie/prihnojovanie/rez/mulčovanie výsadieb a záhonov, starostlivosť o stromy, …). Zákazník si sám zabezpečuje základnú starostlivosť ako pravidelné kosenie, odburiňovanie, zalievanie.

♦        Starostlivosť PODĽA POTREBY - Vykonávame rôzne činnosti podľa požiadaviek zákazníka. Napríklad starostlivosť o zelené plochy v dobe Vašej zaneprázdnenosti (kosenie rodinnej záhrady počas dovolenky), kultivácia zanedbaných plôch, činnosti na ktoré si sami netrúfate a podobne.

Našli ste model, ktorý by vyhovoval Vašim potrebám? Zverte sa do rúk profesionálov a dohodnite si s nami čo najskôr termín. Radi si s Vami Váš objekt obhliadneme, vypočujeme Vaše požiadavky, zistíme Vaše možnosti a navrhneme najvhodnejší spôsob riešenia Vašich potrieb.

.. Sme tu pre Vás a Vašu záhradu..

Chcem si dohodnúť termín