Naša firma je dodávateľom komplexných služieb v oblasti návrhu, realizácieúdržby zelene. Mimo záhradníckej sezóny poskytujeme služby Zimnej údržby komunikácií. Takže počas jari, leta a jesene sa venujeme zeleni a v zime odhŕňame sneh.
     Firma Záhradnícke služby Klačanský s.r.o. bola založená v roku 2006, ako priame pokračovanie živnosti zakladateľa – Ing. Ján Klačanský, ktorý začal v tejto oblasti podnikať už v roku 1991.

Našimi zákazníkmi (pozri Naše referencie) sú súkromné spoločnosti i samosprávy, väčšie i menšie stavebné firmy i súkromné osoby, s ktorými sa snažíme rozvíjať dlhoročnú spoluprácu, či už v oblasti realizácie nových projektov alebo poskytovania servisných služieb už existujúcich objektov. Naše služby využívajú i developeri regionálneho i medzinárodného charakteru.

Naše personálne a strojové zabezpečenie podoprené dnes už viac 20-ročnými skúsenosťami nám umožňuje podielať sa na zaujímavých projektoch, či už z pohľadu rozsahu alebo časovej, technologickej alebo kvalitatívnej náročnosti. Vysoký dôraz na použitie moderných technológií a vyškolený personál nám spolu s vhodnou organizáciou práce dovoľujú pružne reagovať na zvyšujúce sa požiadavky zákazníkov.

Snaha o získanie následnej údržby zelene nami realizovaných zákaziek nás vedie k vykonaniu prác a dodávke materiálov najväčšej možnej kvality.

Denne riešime požiadavky malých i veľkých zákazníkov, niektorí z nich sa na nás spoliehajú už viac ako desaťročie. Za nás hovorí ich spokojnosť i milióny štvorcov zelene, ktoré “prešli” našimi rukami (napríklad len v roku 2010 sme pokosili viac ako 2 milióny metrov štvorcových!)

Preto neváhajte, a oslovte nás. Sme presvedčení, že aj pre Vás nájdeme to najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb.

.. Sme tu pre Vás a Vašu záhradu..

Kontaktujte nás…