Pre pracovné skupiny realizácia, servis, komunál hľadáme brigádnikov, ktorí nám pomôžu podľa potreby, t.z. že ich budeme volať, keď budeme potrebovať, čo nemusí byť každý deň.

Stručný prehľad toho, o akú prácu pre naše jednotlivé pracovné skupiny sa jedná, nájdete napríklad pod odkazmi Záhradník – realizátor a Záhradník – Člen servisného tímuInformatívny prehľad zákazok riešených našimi kolegami nájdete pod odkazom referencie.

Preferujeme pravidelnú a dlhodobú spoluprácu. Požadujeme pozitívny vzťah k práci ako takej. Skúsenosť so záhradníctvom veľkou výhodou.

Hodinová sadzba podľa výkonu a spoľahlivosti (od 1,66 EUR/50SKK do 3,32 EUR/100SKK na hodinu), v niektorých prípadoch mzda úkolová. Možnosť osobných odmien. Vyplácanie 1krát mesačne.

 

Aktuálne hľadáme brigádnikov podľa nasledovného členenia:

1. Brigáda v rámci voľného času – Trenčín - pre našich zákazníkov v Trenčíne a blízkom okolí hľadáme študentov, penzistov či iných brigádnikov, najlepšie priamo z Trenčína, ktorí nám môžu pomôcť cez pracovný týždeň po poobediach a cez víkendy. Jedná sa najmä o jednoduché pomocné práce, ako je napríklad odburiňovanie výsadieb.

2. Brigáda v rámci voľného času – Bánovce nad Bebravou - pre našich zákazníkov v Bánovciach nad Bebravou hľadáme študentov, penzistov či iných brigádnikov priamo z Bánoviec nad Bebravou, ktorí nám môžu pomôcť cez pracovný týždeň po poobediach a cez víkendy. Jedná sa hlavne o jednoduché pomocné práce, ako je napríklad odburiňovanie výsadieb.